Четвер, 21.11.2019, 11:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Малоборовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Виховна робота

Виховний план роботи Малоборовицької загальноосвітньої школи I-III ступенів
 на 2017 - 2018н.р.
 I розділ: Підсумки виховної роботи школи за минулий рік.
II розділ: Мета та завдання виховної роботи на 2017-2018 н.р.
III розділ: План заходів щодо реалізації Програми «Основні орієнтири виховання»
 
I розділ: « Підсумки виховної роботи школи за минулий навчальний рік».
Виховна діяльність педагогічного колективу школи спрямована на реалізацію проблемної теми школи «Здоров’я нації - здоров’я дитини. Зміцнення фізичного і психічного здоров’я учнів». З метою виконання поставлених виховних завдань основний акцент робиться на впро­вадженні Програми вихован­ня особистості школяра «Основні орієнтири виховання», реалізацію всіх напрямків виховання та самовиховання починаючи з молодшого школяра і до випускника, зі сформованою вже життєвою компетентністю. Крім цього, виховний процес будував­ся із урахуванням вимог сьогодення, які висвітлені в інформаційно-правових до­кументах, регламентуючих організацію виховної роботи в загальноосвітніх на­вчальних закладах України. Реалізація всіх напрямків виховної діяль­ності школи здійснювалась через заходи, передбачені річним планом роботи школи, які враховували особливості виховання особистості та відображалися у: · системі загальношкільних заходів; · роботі органів учнівського самовряду­вання; · роботі з батьківською громадськістю; · спільній діяльності школи та громадських організацій. В основі системи загальношкільних заходів покладені тематичні місячники, тижні, які спрямовані на підвищення зацікавленості вихованців спільною діяльністю та відображають всі напрямки здійснення виховного процесу .
Суттєву роль у здійсненні системи роботи школи з виховання свідомого громадянина України зі сформованою життєвою ком­петентністю є діяльність з превентивного виховання, до заходів якого входить по­передження злочинності, виявлення не­гативних змін в поведінці учнів, вивчення причин і умов, що сприяли їм, організація змістовного дозвілля підлітків з позитивною поведінкою, надання їм консультативної допомоги. Класні керівники намагаються викори­стовувати різноманітні методи виховання, спрямовані на формування, насамперед, свідомої дисципліни. У тісному взаємозв'язку з громадянським та моральним вихованням є військово-патріотичне виховання, головною метою якого є формування психологічних та морально-вольових якостей, особистісних поглядів на сучасні події; самовиховання і самопідготовка, спрямовані на оволодіння певними світоглядними знаннями і уявленнями, фізичний розвиток особистості. Спільна робота класних керівників, вчителів фізичної культури допризовної підготовки сприяла підвищенню цілеспрямованої зацікавленості учнів, а вміло підібрані засоби виховного впливу, та форми організації дозвілля дали позитивні результати. Вже стали традиційними в школі військово-спортивні свята «Нумо, хлопці»(5-10кл.), «Нумо, козачата»
(1-4 кл.). Метою напрямку з формування здорового способу життя є забезпечення повноцін­ного розвитку дітей, охорони та зміцнення їх здоров'я, утвердження здорового спосо­бу життя, формування вміння правильно поводитись у критичних життєвих ситу­аціях і надавати необхідну допомогу собі та оточуючим. На це спрямована робота класних керівників починаючи з перших хвилин у школі. Значна увага приділяється питанням формування здорового способу життя і в період подальшого навчання. Класними керівниками 5-11-х класів ведеться спря­мована робота в цьому напрямку, вико­ристовуються при цьому активні форми виховного впливу. За минулий навчальний рік заходи з охорони життя і здоров'я виконані повністю. Видавались накази по школі, спрямовані на зміцнення здоров'я учнів та вчителів, забезпечення безпечного проведення навчально-виховного процесу. З працівниками школи та учнями проведені заняття, прийняті заліки з охорони праці. З учнями 1-11-х класів на початку навчального року проведений вступний інструктаж. Комплекс заходів передбачено і колективним договором. Проведено оздоровлення учнів у пришкільному оздоровчому таборі. Проведено комплекс санітарно-профілактичних заходів, які сприяли поліпшенню умов праці та її охорони.
 
II розділ: Мета та завдання виховної роботи на 2017-2018н.р.
1. Виховувати в учнів любов до свого народу, його мови,звичаїв і традицій, народних ремесел.
 2. Прищеплювати любов до праці, почуття дбайливого, бережливого ставлення до шкільного та класного майна.
 3. Вчити дітей вчитися, виховувати почуття відповідальності за доручену справу.
4. Виховувати у дітей бережливе ставлення до природи, поглибити знання з екології.
5. Виховувати дітей на принципах християнської моралі
6. Здійснювати правове виховання дітей, ознайомлювати з правовою відповідальністю.
7. Привчати дітей до систематичного читання періодичної преси, з наступним обговоренням цих матеріалів.
8. Зміцнювати здоров’я дітей, добиватися сумлінного ставлення до уроків фізичної культури, спортивних секцій, ранкової зарядки.
9. З метою вивчення природи рідного краю організовувати екскурсії та походи.
10. Виховувати повагу до вчителів, старших, батьків.
 
 
Виховний план роботи Малоборовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів
 
Структура виховної роботи   /struktura_vikhovnoji_roboti.doc
 
 
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz